Sipariş Makinesi Tanıtım Videomuzu Mutlaka İzleyiniz…

Paketin İçeriği;

2016 Sürüm Sipariş Makinesi Müşteri ve Paket Servis Takip Yazılımı
+
2 Hatlı Caller ID Cihazı
+
USB ve Ethernet Portlu Termal Yazıcı
+
Kurulum
+
1 Yıllık İnternet ve Telefon Desteği

2016 Sürüm Sipariş Makinesi Müşteri ve Paket Servis Takip Yazılımı Özellikleri;

YEMEK SEPETİ ENTEGRE MODÜLÜ

Yemeksepeti-Sipariş Makinesi Yazılımımız Yemeksepeti ile Entegre Çalışmaktadır.

(Yemek Sepeti Entegrasyon Modülü Opsiyonel Bir Özelliktir. İsteyen Satın Alabilir.)

Yemek Sepetinden Sipariş Geldiği Anda Otomatik Olarak Sipariş Makinesine Kaydolur ve Anında Hiçbir İşlem Yapmaya Gerek Kalmadan Yazıcınızdan Çıktıyı Verir. Onay ve yazdırma gibi işlemleri sistem otomatik olarak gerçekleştirir. Yemek sepetinden yapılan satışların raporlarını ayrı ayrı çekebilirsiniz. Sistem üzerinden yemek sepetinizi yoğunluğa alıp, kapatıp, açabilirsiniz.

 

 •  Telefon çaldığı anda, arayan müşterinin kayıtlı bütün bilgilerini bilgisayarınızın ekranına getirir
 • Telefon çaldığı anda, kayıtlı veya kayıtsız bütün müşterilerde otomatik olarak resimli menü penceresi açılır, açılan bu pencerede çok hızlı bir şekilde paket adisyonunuzu oluşturabilirsiniz.  Oluşturduğunuz adisyonu tek bir tuş ile otomatik olarak yazıcınıza yazdırabilirsiniz. Müşterinin tercih ettiği ödeme şekli bir sonraki siparişinde otomatik olarak seçili gelmektedir. Her siparişinde kredi kartı ile ödeme yapan müşteriye tekrar
  tekrar ödeme şekli sormak zorunda kalmazsınız.
 •  Yazıcıdan çıkan adisyon üzerinde müşterinin adı, adresi , telefon numarası, sipariş verilen tarih, saat, adisyon numarası, müşterinin neler istediği, tutarı, ödeme şekli ve müşteriye özel açıklama çıkmaktadır. Eğer müşterinin daha önceden borcu var ise çıkan adisyonda önceki borç tutarı, adisyon toplamı ve en altında genel toplam olarak bilgi yer almaktadır.
 • Raporlarınızı günlük, aylık ve iki tarih arasına göre alma imkanınız vardır. Günlük raporlarda çıkartılan adisyonların ödeme şekillerine göre toplamlarını alabilirsiniz. Sistem günlük adisyon numaralarını gece saat 00:00’da otomatik olarak 1’den başlamaktadır. Günlük rapor olarak hangi üründen kaç adet satıldığını, detaylı sipariş raporunu ve müşteri performans raporunuda görebilmektesiniz. Bu raporlar diğer seçenekler içinde geçerlidir. Motorcuların hesaplarınıda bu ekrandan görebilirsiniz.
 •  Sipariş vermemiş müşterileri tespit ederek, son 1 ay veya 1 haftadır, sipariş vermemiş olan müşterilerinin cep telefonlarına mesaj gönderme imkanınız vardır. Sizlerde biliyorsunuz ki eğer sipariş vermiş bir müşteri, tekrar sipariş vermiyor ise %80 magnetinizi veya broşürünüzü kaybetmiştir. Geri kalan %15 lik kısım ise siparişin geç gitmesi, soğuk olması veya kuryenin davranışlarından kaynaklı kayıptır. Sisteminize kaydetmiş olduğunuz müşterilerinize çok az bir maliyetle çok hızlı bir şekilde ulaşarak müşterilerinizin devamlılığını sağlayabilirsiniz.
 •  Sistem üzerinden alınan siparişlerde adisyonda müşterinin telefon numarası olduğundan dolayı, eğer motorcu gitmiş olduğu adresi bulamadı ise anında telefon numarası üzerinden müşteri ile iletişime geçerek siparişini hızlı bir şekilde teslim edecektir. Böylece müşteriyi çok bekletmeden ve siparişleri soğumadan menun bir şekilde işler devam edecektir.
 • Sipariş Makinesi sisteminin kullanıcılara sunmuş olduğu diğer bir güzel özellik ise alınan siparişlerin takibinin sağlanmasıdır. Sistemde alınan siparişlerin listesi ana ekranda yer almaktadır. Bu ekranda alınan siparişler ilk 7 dakika içerisinde motorcu ataması yapılmadı ise turuncuya, ilk 15 dakikayı geçtiğinde ise kırmızıya dönüşmektedir. Siparişlere motorcu ataması yapıldığı anda sipariş anında yeşile dönüşecektir. Böylece gönderilen, geçiken siparişleri takip etme ve hızlandırma imkanınız vardır.
 • Sipariş Makinesi yazılımına sınırsız sayıda müşteri ve ürün kaydı yapabilirsiniz.
 •  Siparişleri müşteriye veresiye olarak kaydetip, müşterinin cari takibini yapabilirsiniz. Borçlu müşteri listesi alabilirsiniz. Müşterilerinize hesap ekstresi çıkartarak müşterinin hangi gün, hangi saatte, neler sipariş verdiğini, toplam tutarını ve ödeme şeklini görebilirsiniz. Ekstre raporunda müşterinin seçmiş olduğunuz tarih aralığında hangi ürünlerden kaçar adet sipariş verdiğinide görebilirsiniz.
 • Müşterilerinizi gruplandırarak, anlaşmalı olduğunuz firma veya şahıslara özel fiyatlar belirleyebilirsiniz.
 •  Ana ekranımızda sizleri arayanları günlük liste şeklinde görebilirsiniz.
 • Hatırlatıcı modülü ile unutmamanız gereken bir bilgiyi kayıt ederek belirlediğiniz tarih ve saatte karşınıza çıkmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular;

 • Aylık veya yıllık başka bir ücreti var mı ?

Müşterilerimiz aylık veya yıllık olarak herhangi bir ücret ödemek zorunda değildir. Sipariş Makinesi satın alındığında ilk 1 yıl boyunca internet ve telefon desteği ücretsizdir. İlk 1 yıllık süreden sonra herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Müşterilerimiz gerektiği takdirde servis ücreti karşılığında servisini alabilecektir.

 • Herhangi bir bilgisayar üzerine kurulabilir mi?

Evet, kullanmış olduğunuz herhangi bir bilgisayar üzerine kurulabilir. Netbook, Laptop, Masaüstü Bilgisayar ve Dokunmatik bilgisarlar.

 • Bilgisayarım bu sistemi kaldırır mı?

Son 5 sene içerisinde üretilmiş olan tüm bilgisayarlar gerekli alt yapıyı sağlamaktadır.

 • Sisteme birden fazla yazıcı bağlama imkanımız var mı?

Evet, Sistem standart olarak kasaya konulacak bir yazıcı ile gelmektedir. İstenildiği takdirde mutfak için yazıcı konulabilir.

 •  Sistem tek bilgisayar için mi?

Sistem standart olarak tek bir bilgisayarda çalışmaktadır. Paket içeriğinde tek bilgisayar üzerine kurulum yapılmaktadır. Biden fazla bilgisayara kurulum için müşteri temsilcinizden bilgi alınız.

 • Başka bir yazılım kullanıyorum, Sipariş Makinesi sistemine geçiş yapmak istiyorum. Ne yapmam lazım?

Kullandığınız yazılıma kayıtlı olan müşterileriniz tarafımızca tamamen  ücretsiz Sipariş Makinesine aktarım yapılmaktadır. Şuan piyasadaki diğer tüm yazılımlardan aktarımı %100 başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca başka yazılımlardan Sipariş Makinesi yazılımına geçiş yapmak isteyen müşterilerimize özel kampanyamız var.